Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY / BRYGADZISTA

miejsce pracy: GRODZISK MAZOWIECKI

ZADANIA:

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procesu realizacji zleceń napraw mechanicznych
  • Organizacja pracy podległych pracowników
  • Dbałość o dobry stan techniczny pojazdów

OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości mechaniki samochodowej
  • Posiadanie wiedzy praktycznej na temat technologii napraw samochodowych
  • Dobrej znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju
  • Dobra organizacja i dyscyplina pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty fundusz socjalny

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w nadzorowaniu warsztatu lub serwisu samochodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. D

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 608-574-052