PKS Grodzisk Sp. z o.o

Grupa PKS Grodzisk Maz.

Ogłoszenia o pracę

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

(GRODZISK MAZOWIECKI, PRUSZKÓW)

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (OD 4800 ZŁOTYCH NETTO MIESIĘCZNIE)
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych (święta wielkanocne, święta bożonarodzeniowe, wczasy pod gruszą),
  • dostosowanie harmonogramu czasu pracy do potrzeb pracownika,
  • umundurowanie,
  • możliwość zakwaterowania

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii D,
  • aktualne świadectwo kwalifikacji,
  • aktualne badania lekarskie oraz psychotechniczne,

Jeżeli nie posiadasz prawa jazdy kategorii D – Zadzwoń!

FINANSUJEMY KURSY NA PRAWO JAZDY!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy lub masz pytania zadzwoń:

784-681-305 lub 453-028-596

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY / BRYGADZISTA

miejsce pracy: GRODZISK MAZOWIECKI

ZADANIA:

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procesu realizacji zleceń napraw mechanicznych
  • Organizacja pracy podległych pracowników
  • Dbałość o dobry stan techniczny pojazdów

OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości mechaniki samochodowej
  • Posiadanie wiedzy praktycznej na temat technologii napraw samochodowych
  • Dobrej znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność kreowania zmian, ulepszeń oraz dążenie do rozwoju
  • Dobra organizacja i dyscyplina pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty fundusz socjalny

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w nadzorowaniu warsztatu lub serwisu samochodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. D

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 608-574-052

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

ELEKTRYK / ELEKTRONIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: GRODZISK MAZOWIECKI, PRUSZKÓW, ŻYRARDÓW

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Niezbędne przygotowanie do pracy na stanowisku
  • Szkolenie stanowiskowe

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Prawo jazdy kategorii D

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. zatrudni kierowcę autobusu do obsługi komunikacji:
  • Warszawie
  • Pruszkowie
  • Mińsku Mazowieckim
  • Żyrardowie
  • Sochaczewie
  • Grodzisku Mazowieckim
  • Piasecznie
  • Konstancinianie Jeziorna
  • Błoniu
  • Teresinie
  • Wiskitkach
  • Elblągu
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu :604 050 822

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
  • elektryk autobusowy
  • mechanik autobusowy
  • dyspozytor

Theme by Anders Norén